pckziutopv2

 

 

KÓŁKO STRZELECKIE

 

 

Więcej informacji na stronie Ligi Obrony Kraju

 

W dniu 07.06.2016 w Pile odbył się „XVII Memoriał Jerzego Gajewskiego”
II miejsce w kategorii dziewczęta zajęła Kamila Góraj.
-----

TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA WAŁCZA
Z OKAZJI 225 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Wałcz, 3.05.2016 r.

Dnia 03.05.2016 r na terenie strzelnicy garnizonowej w Wałczu odbyły się zawody strzeleckie z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
III miejsce drużynowo w kat. juniorzy (Kamila Góraj, Filip Orłowski, Piotr Waś),
II miejsce indywidualnie w kat. amator junior zajął Filip Orłowski,
IV miejsce indywidualnie w kat. amator juniorka zajęła Kamila Góraj,
IV miejsce indywidualnie w kat. amator junior zajął Piotr Waś.
Zawodnikom gratulujemy.

OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEJ ORGANIZACJI WOJEWÓDZKIEJ LIGI OBRONY KRAJU Z BRONI KULOWEJ
Złocieniec, 16.04.2016 r.
Dnia 16 kwietnia 2016 r. w Złocieńcu odbyły się wojewódzkie zawody strzeleckie z broni kulowej. Uczennica naszej szkoły Kamila Góraj zajęła w nich indywidualnie (szkoły ponadgimnazjalne) V miejsce, a drużyna ZR LOK Wałcz IV miejsce.

 

Zawody strzeleckie z karabinka pneumatycznego o Puchar Burmistrza Miasta Wałcza: "71 rocznica powrotu Wałcza do Macierzy" 13.02.2016 r.

Dnia 13 lutego 2016 r. odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Wałcza z okazji "71 rocznicy powrotu Wałcza do Macierzy". 

I miejsce indywidualnie w kat. juniorka zajęła Patrycja Pawłowska.

Patrycji serdecznie gratulujemy.


28.01.2016 r. - ROZPOCZĘCIE SZKOLNEJ LIGI STRZELECKIEJ

28 stycznia 2016 r. na strzelnicy pneumatycznej w siedzibie LOK odbyły się  zawody strzeleckie z okazji rozpoczęcia Szkolnej Ligi Strzeleckiej

o puchar "Burmistrza miasta Wałcz. W zawodach z karabinu pneumatycznego naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

1. Patrycja Pawłowska,

2. Kamila Góraj,

3. Dorota Lach,

4. Aleksander Pielech,

5. Przemysław Lenski,

6. Sebastian Podgórski,

7. Norbert Pietkun,

8. Grzegorz Kmiecik,

9. Filip Orłowski,

10. Remigiusz Domaradzki,

11. Paweł Kowalski,

12. Tomasz Maciejasz,

13. Gabriel Matyniak,

14. Rafał Rymdejko,

15. Piotr Waś,

16. Fabian Sosiński,

17. Norbert Daszkiewicz,

18. Bartosz Kociuba.

Uzyskane wyniki:

Indywidualnie dziewczęta

I miejsce - Kamila Góraj,

II miejsce - Patrycja Pawłowska.

Indywidualnie chłopcy

II miejsce - Rafał Rymdejko,

III miejsce - Filip Orłowski.

Drużynowo

II miejsce - drużyna TZ (P.Pawłowska, K.Góraj, A.Pielech),

III miejsce - drużyna ZSZ (P.Lenski, S.Podgórski, D.Lach).

Zawodnikom gratulujemy.


Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu

ul. Bankowa 13

78-600 Wałcz

tel./fax 67 349 41 02

pckziuwwalczu@gmail.com

www.pckziuwalcz.pl

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu

ul. Budowlanych 4

78-600 Wałcz

tel./fax 67 258 20 82

pckziuwwalczu2@gmail.com

www.pckziuwalcz.pl

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu

 

Internat

Al. Zdob. Wału Pom. 90

tel. 67 349 41 04

 

 

   facebook    
      
   youtube