Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

LISTY OSÓB PRZYJĘTYCH

Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Fryzjer    
1Bierbasz Amelia    
2Binder Roksana    
3Borucka Aleksandra    
4Dzido Bartłomiej Robert    
5Felskowska Oliwia Agata    
6Frankowska Paulina Zofia    
7Grabska Oliwia     
8Ignaciuk Maria    
9Jóźwiak Klaudia    
10Kobylański Jakub Karol    
11Krefta Oliwia Barbara    
12Krysiak Aleksandra    
13Kułaga Zofia    
14Ochnio Oliwia Agnieszka    
15Rojek Joanna    
16Rusiłowska Wiktoria    
17Samorek Paweł    
18Sokół Milena    
19Śpiwak Amelia    
20Witulska Dominika Zuzanna    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Kucharz    
1Hańczaryk Dawid     
2Kubas Wiktoria Anna    
3Kosiba Szymon    
4Wawrzyniak Oliwier Patryk    
5Wiśniewski Nikodem Jerzy    
6Zwierzyński Kacper Sylwester    
7Olejniczak Oskar    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Operator obrabiarek skrawających    
1Garlikowski Mateusz    
2Jakubowicz Gabriela    
3Janeczek Damian    
4Józefowicz Emil Ireneusz    
5Majszczyk Dawid Leon    
6Matuszewski Patryk Piotr    
7Olichowski Kewin    
8Pancyk Jakub Piotr    
9Pietrakiewicz Kamil Tomasz    
10Rudnik Oliwier    
11Kubiak Miłosz    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Mechanik pojazdów samochodych    
1Andruszko Sylwester    
2Bartkowiak Szymon    
3Białczyk Piotr Zbigniew    
4Cepek Oliwer Arkadiusz    
5Dudziuk Aleksander Karol    
6Gabor Dorian Stefan    
7Januszewski Patryk Franciszek    
8Jaszkowic Kacper    
9Józefowicz Michał Julian    
10Jurenc Dominika Wiktoria    
11Kamiński Hubert    
12Komor Kacper    
13Kowal Wojciech    
14Lisowski Kamil Konrad    
15Nadolny Krystian    
16Niesyn Kacper    
17Obarski Alan Tomasz    
18Pawlak Karol Stanisław    
19Perzyński Jakub Artur    
20Piasecki Miłosz    
21Sondej Dominik    
22Stanisławczyk Kacper    
23Steciak Szymon Antoni    
24Szalwach Jakub Adam    
25Tadeusiak Brajan    
26Zaremba Tomasz    
27Zawieja Piotr Michał    
28Cybulski Sebastian    
29Giza Kacper    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Sprzedawca    
1Bąk Kinga Danuta    
2Bielawska Maria Anna    
3Czernek Karol    
4Foryś Klaudia    
5Gradzik Wiktoria    
6Kiepura Ewelina Bożena    
7Kozdra Sonia Halina    
8Kulniew Wikotor    
9Majchrzak Aneta Małgorzata    
10Piasecki Jakub Dominik    
11Pietkiewicz Rafał    
12Robecka Dominika Martyna    
13Sałachub Kacper Marian    
14Stefaniak Maja Maria    
15Suszek Zuzanna Liliana    
16Szumińska Daria Katarzyna    
17Śliwczyńska Anna Małgorzata    
18Wilk Katarzyna Kinga    
19Lenarczyk Kacper    
20Krieger Oliwia    
21Malec Sara    
22Wilczyńska Aleksandra    
23Zborowska Weronika    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Murarz-tynkarz    
1Landskowski Igor    
2Oleksiejuk Karol Igor    
3Pamuła Paweł    
4Sadowiak Szymon     
5Szczepanik Mateusz Bogdan    
6Szczepański Brajan    
7Urbański Jakub    
8Skrętowicz Marcel    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Elektryk    
1Andraszczyk Karol Dariusz    
2Barszcz Bartłomiej    
3Kałamaja Patryk Mateusz    
4Kołodziejczak Sebastian Stanisław    
5Kołodziejski Adam Aleksander     
6Kowalski Adrian Krzysztof    
7Krzywiński Michał    
8Kukułka Marcin    
9Kwaśnik Wiktor Kwaśnik    
10Maron Mateusz Ireneusz    
11Matusik Marcin     
12Pankowski Jakub    
13Polak Maciej Waldemar    
14Skibiak Wiktor    
15Sowa Mateusz Tomasz    
16Szcześniak Bartłomiej Przemysław – powt.    
17Tomaszewski Damian Marek    
18Wypych Robert    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie    
1Fortuna Mateusz Brajan    
2Grenda Patryk    
3Hladzhykurka Serhii    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Wielozawodowa    
1Kozaczuk Jakub    
2Sowa Karol Pawel    
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. I Armii Wojska Polskiego
      
L.p.Nazwisko i imiona    
Oddział Mechatronik    
1Chroł Filip Grzegorz    
2Jabłoński Damian    
3Jasiński Krystian    
4Lazarek Dominik    
5Wojtkowski Wojciech    
Technik mechatronik
 
L.p.ImięDrugie imięNazwisko
1Szymon Behrens
2IgorWaldemarCzernikiewicz
3Maciej Drzazga
4MarcinPiotrJaniszewski
5Igor Jurenc 
6Filip Kaciełowicz
7BartoszBogusławKniaź
8Michał Kontroniewicz
9Hubert Kosnowicz
10HubertFilipKulniew
11JakubSzymonKwiecień
12BartoszMariuszLeszczyński
13Aleksander Nowak
14Kamil Piast
15MichałJanSidorko
16Mikołaj  Sidorko
17DawidKrzysztofSindera
18AdrianAndrzejŚwiechowski
19DanielMoctarTraoré
20Jakub Zych
21Piotr  Jaszczyk
22Mikołaj  Raczyński
 Technikum Zawodowe NR 1 im Profesora Wiktora Zina
 TECHNIK BUDOWNICTWO 
   
LPImię i nazwiskoDokumenty do uzupełnienia
1Bogulski Szymon 
2Cegielski Mikołaj 
3Dąbrowska Nikola1 zdjęcie
4Klimczyk Wojciech 
5Kotarski Michał 
6Kujawski Oliwier 
7Marchwant Wiktor 
8Maras Jakub 
9Marcinkowska Katarzyna 
10Młodecka MonikaZasw.lek.
11Owczarek Wiktor 
12Połeć Oliwia 
13Przybył Patrycja 
14Szulc Natalia 
15Wiśniewski Filip 

 

 Technikum Zawodowe NR 1 im Profesora Wiktora Zina
 TECHNIK LOGISTYK – KLASA WOJSKOWA
   
LPImię i nazwiskoDokumenty do uzupełnienia
1Besztak Adrianna 
2Binder Aleks 
3Błaszczuk Grzegorz 
4Buciak Jakub 
5Chudy Szymon 
6Górski Szymon3 zdjęcia
7Grabowski Michał 
8Groszewska Aurelia1 zdjęcie
9Hejak Milena 
10Kamińska Zuzanna 
11Kleszczyński Kamil 
12Kontroniewicz Maciej 
13Kozłowski Bartosz 
14Krawczyk Jakub 
15Krawczyk Karol 
16Kubiak Oliwia 
17Majchrzak Paulina 
18Miedzianko Kacper 
19Nisiewicz Gabriel 
20Paliwoda Sebastian 
21Pańczyk Gabriel 
22Przytuła Maksymilian 
23Skibiński Jakub 
24Szarzyńska Agata 
25Szymański Kamil 
26Ślączka Kinga 
27Wilkiel Bartosz 
28Zbieralski Hubert 
29Zugaj Honorata 
30Życzko Oliwier 

 

 Technikum Zawodowe NR 1 im Profesora Wiktora Zina
 TECHNIK LOGISTYK 
   
LPImię i nazwiskoDokumenty do uzupełnienia
1Araszewska Oliwa 
2Baczewski Oliwier 
3Błaszczyk Aleksander 
4Bronowicki Jakub 
5Dygoń Patryk 
6Gajewski Paweł 
7Górska Patrycja 
8Janusz Gabriel 
9Kieca Wiktoria 
10Misiukajtis Mikołaj 
11Stanisławek Igor 
12Sykut Kamil 
13Szczepaniak Piotr 
14Szczepańska Natalia 
15Zglenicki Kacper 

LISTY OSÓB NIEPRZYJĘTYCH

 Technikum Zawodowe NR 1 im Profesora Wiktora Zina
 TECHNIK BUDOWNICTWO
  
LPImię i nazwisko
1Mandziej Julia
2Łątkowski Ignacy
3Nadolny Krystian
4Rękawek Jakub
5Sułkowski Jakub

 

 Technikum Zawodowe NR 1 im Profesora Wiktora Zina
 TECHNIK LOGISTYK – KLASA WOJSKOWA
  
LPImię i nazwisko
1Chchler Patryk
2Krasowski Oliwier
3Ogonowska Renata
4Szczęsny Ksawery
5

Urbańska Gabriela



 Technikum Zawodowe NR 1 im Profesora Wiktora Zina
 TECHNIK LOGISTYK
  
LPImię i nazwisko
1Czernkiewicz Igor
2Ignaszak Tomasz
3Krupka Olga
4Krupka Oliwia
5Lipiński Krzysztof
6Pogocki Adam
7Syroka Nikola
8Zduniewicz Natalia

Ważne informacje

Ostatnie artykuły

Fanpage na Facebook'u

Skip to content