WEEKEND CUDÓW – finał akcji „Szlachetna Paczka”

W dniach 10-11 grudnia 2016r. odbył się 16-nasty już finał akcji „Szlachetna paczka”. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu stało się darczyńcą i szlachetnie uczestniczyło w akcji.

Szkołę, do udziału w pomocy potrzebującym, zgłosił pan Jarosław Rachubiński. Wybór padł na rodzinę z Drawska Pomorskiego – mamę i dwóch synów (6 i 7 lat). Akcja ruszyła z kopyta, dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, dyrekcji szkoły, przedsiębiorców oraz, o czym należy wspomnieć, pomocy Klubu Bokserskiego KORONA z Wałcza. Udało się kupić wiele potrzebnych artykułów min.: pralkę, dwa łóżka dla chłopców, żelazko, odzież i obuwie zimowe. Przygotowano również paczki pełne słodyczy, żywności oraz chemii gospodarstwa domowego.

Przekazanie „Szlachetnej Paczki” odbyło się 11 grudnia w Drawsku Pomorskim. Spotkaniu z rodziną towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Cudownie było patrzeć na radość i ogromne zaskoczenie z niespodzianki. Najszerszy uśmiech chłopców wywołały piłki i stroje piłkarskie z nazwiskami znanych piłkarzy.

Po wręczeniu tych świątecznych darów odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Szlachetna paczka” oraz wręczenie podziękowań wszystkim darczyńcom, pośród których znalazło się Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu oraz Klub Bokserski KORONA z Wałcza.

Za okazaną pomoc wszystkim serdecznie dziękujemy!!!!!!!!!!

List szlachetna paczka
Plakat szlachetna paczka

Zostaw komentarz

Skip to content