ZAWODY STRZELECKIE

zawody strzeleckie LOG

Dnia 21 października 2017 r. w Myśliborzu odbyły się Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Województwa Zachodniopomorskiego w Broni Pneumatycznej. Zawody zorganizowały Zachodniopomorska Organizacja Wojewódzka LOK, Zarząd Powiatowy LOK w Myśliborzu i KS LOK „Myśla” przy Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Myśliborzu w ramach zadania publicznego „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Myślibórz w 2017 roku”.

Powiat wałecki reprezentował, m. in. uczeń naszej szkoły Mateusz Litwińczuk, który w kategorii szkoły ponadgimnazjalne – karabin zdobył III miejsce. Drużynowo ZR LOK Wałcz reprezentowany przez: Natalię Sikorską, Mateusza Litwińczuka, Marcina Skupień, Dominika Kisielewicza zajął również trzecie miejsce. 

Natomiast 11 listopada 2017 r. ZR LOK Wałcz był organizatorem ZAWODÓW STRZELECKICH O PUCHAR STAROSTY WAŁECKIEGO Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI. Wyniki naszych uczniów w kategorii junior/juniorka to: Mateusz Litwińczuk – I miejsce karabin, II miejsce pistolet, I miejsce w dwuboju; 
Wiktoria Burdun – II miejsce karabin.

Zawodnikom gratulujemy.

Opiekunem uczniów był p. Mirosław Dulęba.

Zostaw komentarz

Skip to content